מה זה On.Tour?

אנחנו חברת תיירות מוסיקה שיוצרת חבילות יוצאות דופן להופעות חיות ופסטיבלים בחו"ל. אפשר לקרוא עוד ב"סיפור של און.טור" קצת משמאל ללוגו בחלקו העליון של העמוד.

אני נורא רוצה לראות הופעה מסויימת אבל היא לא מופיעה באתר!

הסירו דאגה מליבכם, תנו לנו לסדר הכל. הרשמו בקוביית ההרשמה שבצד השמאלי של המסך ואנחנו כבר נדאג להגשים לכם את החלום.

האם זה נכון שמקבלים את הכרטיסים להופעה כבר בארץ?

ברב המוחלט של המקרים- כן! יהיו לכם את כל הכרטיסים והואוצ'רים כבר בארץ, הרבה לפני הטיסה. במקרים חריגים מאוד אתם תקבלו את הכרטיסים למלון בחו"ל, אך זאת ייעשה בתיאום מראש אתכם כך שלא יהיו הפתעות ולא יהיה מקום לטעויות.

אז איך ואיפה מקבלים את הכרטיסים?

את הכרטיסים להופעה או הפסטיבל, יחד עם כל מה שצריך לחופשה (ועוד), תקבלו עד שבוע לפני היציאה מהארץ, בתיאום עם מחלקת חוויית לקוח. איסוף הערכה עם הכרטיסים מתבצע או בסניף המרכזי שלנו במנחם בגין 80 קומה 1, תל-אביב, או במקומות נבחרים ברחבי הארץ.

איך אפשר לשלם לכם?

אנחנו מקבלים: כרטיסי אשראי, מזומן, מטבע זר (יורו / דולר),העברות בנקאיות. אנחנו לא מקבלים: חרוזים של קלאב-מד, כסף מונופול וגמלים

לאן אפשר להגיע כדי לשלם במזומן?

אחרי שסימנתם על גבי טופס הסגירה שברצונכם לשלם במזומן, נציג שירות לקוחות יעביר לכם רשימה של מוקדי תשלום ברחבי הארץ ויסביר לכם מה הפרוצדורה הכרוכה בכך. זה אולי נשמע מסובך אבל זה רק בגלל שהשתמשנו במילה "פרוצדורה".

מה זה "תוספת סינגל"?

המחירים באתר שלנו הם לאדם בחדר זוגי. אם ברצונכם להרשם לבד לחבילה, קיימת תוספת מחיר עבור חדר ליחיד במלון (ע"ע חדר סינגל).

איך אפשר להמנע מלשלם תוספת סינגל?

אפשר לציין בפני נציג המכירות או שירות הלקוחות שלכם שאתם מוכנים שנצוות לכם לקוח אחר לחדר, כך שתהיו שניים בחדר. כמובן שתוכלו להכיר את האדם המצוות קודם לכן ולהחליט יחד. אם החלטתם לישון יחד בחדר, לא תשלמו תוספת סינגל. במידה ולא מצאנו לכם ציוות, תאלצו לשלם את התוספת.

האם החבילות באתר כוללות את כל המיסים וההיטלים?

איך אפשר לנסח את זה... כן!

האם החבילות באתר כוללות ביטוח נסיעה?

החבילות לא כוללות ביטוח נסיעה, אך בטופס הסגירה ישנה אפשרות לסמן שברצונכם שנעשה לכם ביטוח. מחירי הביטוח מאוד ידידותיים ומופיעים בכל טופס (בחלק של "תנאים ואחריות").

האם זה בטוח להזמין דרך On.Tour?

עם ותק של 6 שנים, ונסיון של אלפי לקוחות מרוצים, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו נעשה לכם רק נחת. קיים גיבוי של 100% לכל הזמנה אצלנו, כך שמה שהזמנתם - זה מה שתקבלו (ובדרך כלל הרבה הרבה יותר)