בקרוב חוזרים

הופעות שהיו הופעות אלה כבר התרחשו, אבל אם תארזו מהר אולי תספיקו להגיע

BRUCE SPRINGSTEEN

Bruce Springsteen

Rome

 ספרינגסטין, ברוס ספרינגסטין. האיש, האגדה הבוס. הזמר והגיטרה יוצא יחד על להקת האי סטריט בנד האגדית שלו לאירופה בדיוק כמו שמלכים יודעים לעשות.

עכשיו - גם לכם יש הזדמנות לצפות באחד ממופעי הרוק החשובים והגדולים בעולם כשהבוס יוצא לסיבוב הופעות מלא בהופעות משובחות בערים הכי יפות באירופה.

 דמיינו את עצכמם עומדים בקהל, שרים יחד עם עוד עשרות אלפי אנשים את ההמנונים שהגדירו את המוזיקה האמריקאית, בערב הכי מרגש והכי קשוח שיש. הרי זה הבוס, לא?

הירשמו למטה ואתם צעד אחד יותר קרובים בדרך להופעה שתזכרו כל החיים!!

קיסרספרינג
מלון: CENTER 1-2-3
דרגה:
לחצו כאן לפרטים נוספים
כרטיס עמידה כללי להופעה.
*מלון ברמה גבוהה יותר.
*כרטיסי ישיבה/עמידה מקדמת הבמה.

הופעות נוספות לבחירתכם :
פריז 29.6
לונדון 30.6
ליפציג (שילוב עם ברלין) - 7.7

מה היה בהופעות הקודמות?
"טסתי כבר דרך און טור מומלץ בחום אחלה מלונות אחלה תנאים הכול לפי הזמנים פשוט חויה מושלמת לטוס לראות הופעה דרכם וכמובן הדובדבן היה לראות את ברוס ברומא אני כבר מכין את המזודה להופעה הבאה של הבוס ביולי" (גלעד אסור, על Bruce Springsteen )
"אגב לאחרונה אח שלי גם נסע דרך און טור לברלין לראות את דילן ואיזה תנאים משובחים שהוא קיבל רק vip מקבלים אז חברה אתם מדמינים מזה לראות את ברוס ספרינגסטין אני כבר ראיתי אותו מומלץץץץץץץץץ בטרוף מי שלא ראה את הבוס לא ראה הופעה" (גלעד אסור, על Bruce Springsteen )
מחפש שותף להופעה של ברוס ספרינגסטין.לא משנה לי כל כך איזה הופעה
sounds like a good 40 birthday gift to myself
ממולץ בחום ראיתי אותו פעמים ב2009 וממש עכשיו בברצלונה 18 למאי ולא דרך בסט טורס רק דרך און טור שילמתי פחות אבל חרה של דיל קיבלתי מבסט טורס רק דרך און טור ב2009 טסתי דרך און טור הכול היה מושלם מומלץ בחום לראות את הבוס הגדול בפעולה
הופעה שלא תשכחו בחיים. בייחוד אם זו פעם ראשונה שאתם רואים אותו. ראיתי את ברוס כבר 4 פעמיים. בקיץ האחרון ראיתי אותו במדריד. 4 שעות הופעה! קיצר, אם יש לכם הופעה אחת ללכת אליה הקיץ- זאת ההופעה.
הוסיפו תגובה

אפשרויות תגובה:

תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס שמימין
או לחצו על הכפתור כדי להכנס דרך הפייסבוק שלכם:
 
חזרה לראש העמוד
או מלאו את הפרטים ואנחנו נתקשר עוד לפני שתספיקו להגיד "מדונה בלונדונה"

בקרוב חוזרים 2