בקרוב חוזרים

הופעות שהיו הופעות אלה כבר התרחשו, אבל אם תארזו מהר אולי תספיקו להגיע

LINKIN PARK

Linkin Park

Berlin

אחרי שישה אלבומים משובחים, שהאחרון מביניהם, "The Hunting Party", יצא ממש בחודש מרץ האחרון, מגיעים החבר'ה מקליפורניה לסדרה של הופעות מחשמלות ברחבי אירופה. עם עשרות להיטים, אינסוף פרסים, ביניהם שני פרסי גראמי, סאונד מוקפד ושלל גוונים מוזיקליים שנעים בין מטאל, רוק אלטרנטיבי ושילובים של ראפ. ההופעות של Linkin Park הן פצצת אנרגיה מתקתקת ואחת החוויות הגדולות עבור כל חובב רוק שמסוגל לצעוק, לעמוד ולהרים את הידיים באוויר.

און.טור בחרה עבורכם את ברלין כיעד שמתאים כמו כפפה ליד, אבל יש אפשרות לתפוס אותם גם בשאר יעדי ה- Tour: וינה, מינכן, פריז, לונדון ומקומות נוספים לפי בחירה. אז למה לשבת בבית ולהאזין לדיסק כשאתם יכולים לצעוק את כל המילים של "In The End" או "Crawling" בהופעה LIVE בברלין ? עם מחיר כזה, לא היינו חושבים פעמיים על התשובה.

 

On.Tour- Berlin
מלון: EXCELSIOR
דרגה:
לחצו כאן לפרטים נוספים
O2 WORLD Berlin
לחצו כאן לפרטים נוספים
ה- O2 world הוא אולם ספורט סגור בברלין המכיל 17,000 איש. נפתח בגרסתו המחודשת בספטמבר 2008, עם מחשבה והקפדה חסרי תקדים. לקבוצת הכדורסל הביתי ALBA Berlin, השכלול לא ממש עוזר, אבל ההופעות החיות המתרחשות במקום מקבלות שדרוג משמעותי ע"י סאונד מוקפד, ראות מקסימלית ונוחות. חנכו את האצטדיון ב-2008 - מי אם לא מטליקה.
כרטיס בקט' 3 בישיבה
לחצו כאן לפרטים נוספים
ניתן לשדרג לכרטיס עמידה - מומלץ
יש לכם לינק לאתר של המלון ב- booking? אני לא מצליח למצוא שום ביקורת על המלון. תודה מראש
הוסיפו תגובה

אפשרויות תגובה:

תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס שמימין
או לחצו על הכפתור כדי להכנס דרך הפייסבוק שלכם:
 
חזרה לראש העמוד
או מלאו את הפרטים ואנחנו נתקשר עוד לפני שתספיקו להגיד "מדונה בלונדונה"

בקרוב חוזרים 2